otazka...

Všekto čo súvisí s menštruáciou, jej cyklom a s ovuláciou.

Moderátori: moni, staskova

otazka...

Poslaťod kkvetka » Štv 08. Aug 2013 22:24:52

chcela by som vediet ci sa stava to, ze pred menstruaciou zena vracia a ma citlivy zaludok uz sa mi to stalo asi 3x
kkvetka
 
Príspevky: 2
Registrovaná: Sob 13. Júl 2013 22:35:05

Re: otazka...

Poslaťod moni » Sob 10. Aug 2013 13:55:32

Fuha, mne sa stavalo na strednej skole ze som mala silne bolesti a z toho triasku a celkovu slabost, takze viem si to predstavit. Skor mi to vsak sedi na tehu priznaky, ale zas sa Ti vzdy dostavila menstruacia, vsak? Takze tehotenstvo to zrejme nebude... spytaj sa dr. na najblizsej navsteve. Drzim palce, musi to byt dost narocne taketo stavy.
moni
 
Príspevky: 20
Registrovaná: Str 24. Aug 2011 22:17:57
Bydlisko: Bratislava

Re: otazka...

Poslaťod kkvetka » Ned 18. Aug 2013 22:40:04

aha no tak tehotna niesom na 1000%
No hej niekedy dost blbe v noci sa zobudim a cela spotena ze idem vracat potom mam zimnicu studeny pot a neviem co setko dychat neviem ked sa mi to prvy krat stalo som myselal ze zlcnikovy zachvat ale tak to nemoze byt kazdy druhy alebo prvy mesiac
Vtedy mam aj citlivy zaludok nemozem hocico jest hned mi je na vracanie
Ale napr tuto menstruaciu teda pred som to nemala tak potom neviem kde je dovod :/
kkvetka
 
Príspevky: 2
Registrovaná: Sob 13. Júl 2013 22:35:05

Re: otazka...

Poslaťod moni » Ned 18. Aug 2013 22:52:36

hm, nemoze to byt (chronicky) zapaleny slepak? Mam taku skusenost, takmer identicka situacia... po vyoperovani slepaka uplne super, vsetky problemy odisli... no, velmi drzim palce, niekedy musi byt pes zakopany... :| nech sa zisti co je vo veci.. ked si to nemavala takto vzdy..
moni
 
Príspevky: 20
Registrovaná: Str 24. Aug 2011 22:17:57
Bydlisko: Bratislava

Re: otazka...

Poslaťod monika.bozikova » Ned 20. Okt 2013 12:40:03

Kvetka, a bola si s tým u gynekológa? ja som takto v januári skončila na pohotovosti pre príšerné bolesti v podbrušku. už nejaký čas som mala pri menštruácii väčšie bolesti, ako obyčajne a s každý mesiac, s každou menštruáciou sa to zhoršovalo. až v januári v noci som sa zobudila na šialené kŕče. nezabrala ani teplá sprcha, ani ibalgin. stiahnutý žalúdok, triaška, malátnosť, zvracanie. tak sme šli hneď na pohotovosť, kde nasledovalo vyšetrenie krvi, rontgen, ultrazvuk = diagnóza cysta na vaječníkoch. pri laparoskopii zistená endometrióza. nemala som pred tým žiadne príznaky, ktoré by nasvedčovali takýmto zdravotným problémom. na preventívky chodím pravidelne a posledný UZV v máji 2012 bol bez akéhokoľvek neobvyklého nálezu. určite nečakaj, či sa to bude opakovať alebo nie. choď k lekárovi a povedz mu, čo Ťa trápi a či to nemôže byť niečo vážnejšie. tie bolesti neželám zažiť nikomu. a odkladať liečbu (hlavne ak chceš mať ešte v budúcnosti baby) nie je dobrý nápad.
monika.bozikova
 
Príspevky: 1
Registrovaná: Ned 20. Okt 2013 12:25:17


Späť na Menštruácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron