Sono v tehotenstve a jeho skodlivost

Moderátori: moni, staskova

Sono v tehotenstve a jeho skodlivost

Poslaťod katka93 » Štv 29. Mar 2012 18:41:02

Pocas mojho tehotenstva som skoro kazdu poradnu absolvovala sono babatka. Vzdy som sa na tieto vysetrenia tesila, lebo som mala moznost vidiet svoje babo, dostala som jeho fotku...avsak teraz sa mi do ruk dostalo viacero clankov o skodlivosti tychto vysetreni...pytala som sa mojej gynekologicky na jej nazor, ale ta iba mavla rukou, ze sono plodu neskodi.. tak aka je pravda?
katka93
 
Príspevky: 1
Registrovaná: Ned 25. Mar 2012 16:47:41

Re: Sono v tehotenstve a jeho skodlivost

Poslaťod moni » Sob 31. Mar 2012 21:06:15

Mam vybornu gynekologicku, ktorej plne doverujem. Pocas tehotenstva mi na kazdej poradni spravila sono. Ked som vsak nedavno narazila na clanok o ich udajnej skodlivosti, nebolo mi vsetko jedno... Spominali sa tam ako nasledok prilis castych sono vysetreni neurologicke poruchy u babatiek, ktore sa prejavuju ked je dieta vacsie... Nemam na toto jednoznacny nazor, ale osobne si myslim, ze by nebolo na skodu obmedzit pocet sono, minimalne v prvom trimestri, kedy je babatko velmi krehke. Skodlivost sona nie je potvrdena, ale ju nik nevyvratil... Preto treba volit zlatu strednu cestu. Pri druhom tehotenstve by som bola uz opatrnejsia.
moni
 
Príspevky: 20
Registrovaná: Str 24. Aug 2011 22:17:57
Bydlisko: Bratislava


Späť na Tehotenstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron